Już możemy Państwu zdradzić, że nasza Spółka FPS postanowiła kontynuować swój projekt edukacyjny „Ważni Goście – Podróż po Fabryce”. To dla nas zaszczyt zaprosić dzieci w wieku od 5 do 11 lat do naszej tajemniczej Fabryki, aby poznały świat przemysłu i zobaczyły, jak powstają pojazdy szynowe.
Wycieczki są skierowane do grup przedszkolnych i szkolnych, a ilość miejsc w 2024 roku jest limitowana, więc prosimy o szybkie zgłaszanie zainteresowania. Aby zapisać swoją grupę, nauczyciele i opiekunowie przedszkoli powinni skorzystać z formularza on-line, który dostępny jest na naszej stronie internetowej w zakładce „O Firmie – Podróż po Fabryce”. Chcielibyśmy również poinformować, że uczestnictwo w projekcie jest całkowicie bezpłatne!
Projekt „Ważni Goście – Podróż po Fabryce” zyskał już uznanie i został objęty patronatem Prezesa Urzędu Transportu Kolejowego, co dla nas jest ogromnym zaszczytem. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i cieszymy się, że możemy wejść z najmłodszymi w świat kolejnictwa.
Regulamin wycieczki jest dostępny na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w naszej edukacyjnej podróży!
Zgłoszenia przyjmujemy do 20.03.2024 r.
Certyfikaty: