Specjalista ds. handlu i marketingu

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę obszaru niemieckojęzycznego, w tym w szczególności za:

  • prowadzenie badań i analiz rynku,
  • analizę zapytań, przygotowywanie ofert i udział w postępowaniach przetargowych,
  • nadzorowanie realizacji umów i przyjętych zamówień,
  • nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z klientami,
  • opracowywanie i wdrażanie strategii oraz planów marketingowych i sprzedaży,
  • organizację udziału w imprezach targowych, konferencjach branżowych itp.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym (poziom C1),
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: marketing, handel, stosunki międzynarodowe,
  • praktyczna znajomość przepisów prawa zamówień publicznych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • preferowane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość branży i rynku pojazdów szynowych,
  • umiejętność obsługi komputera, w tym w szczególności pakietu MS Office,
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne, negocjacyjne i analityczne.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • liczne świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wczasów i kolonii, karnety sportowe, paczki i świadczenia świąteczne itp.).
  • możliwość szkoleń, rozwoju zawodowego i awansu.

Dodaj załączniki (CV, list motywacyjny, inne)

Jeśli zostanie załączone CV, pola poniżej nie są obowiązkowe

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest: H. Cegielski Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o.o.
Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu (61-485) na ulicy 28 Czerwca 1956r nr 223/229. Tel. +48 61 307 8000, Fax + 48 61 307 2888, adres e-mail: sekretariat@fpspoznan.pl.
Dodatkowe informację o nas można uzyskać przez stronę internetową www.fpspoznan.pl. Mogą się Państwo kontaktować
z naszym inspektorem ochrony danych osobowych Cezarym Sadowskim pod adresem: iod@rodo.pl.
Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Jeżeli w dokumentach zawarte są dane wrażliwe, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Pani/Pana zgoda na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO) (treść zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wrażliwych zawartych w przesłanych dokumentach przez H. Cegielski Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o.o. ), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Dane osobowe mogą być ujawnione współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym mu wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Dane przetwarzane będą przez okres trwania rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres maksymalnie 6 miesięcy lub do momentu cofnięcia przez Panią/Pana zgody. Zgodę można wycofać poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na podany wyżej adres mailowy lub osobiście w siedzibie Administratora. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych - Urząd Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2,
00-193 Warszawa. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez H. Cegielski Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o.o. przez okres najbliższych 6 miesięcy.

Slide 7500 wagonów wyprodukowano dla Związku Radzieckiego, które wytrzymywały temperatury do -50°C Slide 1935 Pierwszy wagon spalinowy Luxtorpeda drogę z Poznania do Warszawy pokonał w 3 godziny, rozwijając prędkość ponad 140km/h